Кількість
|
Вартість
|
||
|
Гумат калію реалізується, як у виді сухого, так і рідкого добрива. Його застосування забезпечує грунт всіма необхідними мікроелементами, амінокислотами, та антибіотиками природного походження.
Доцільність використання
Як показує практика, гумат калія є одним з найбільш ефективних природних добрив. У якості сировини може використовуватись: низинний торф, вермикомпост, сапропель (донні відкладення), буре вугілля та інші речовини. В результаті їх обробки утворюється калійна сіль гумінові кислоти.
При внесенні в грунт гумат суттєво покращує вегетацію у рослин та призводить до значного підвищення врожайності. Це забезпечує суттєве збільшення прибутків, а відтак і комерційну віддачу від фермерські діяльності.
Сировина та спосіб виготовлення
Гумат застосовується у рідкій формі. Підживлення грунту виконується у вигляді поливу. Тому, придбавши це добриво у вигляді порошку, його необхідно розчинити у воді в пропорціях вказаних вогником на упаковці.
На даний момент на ринку органічних добрив можна купити гумат калію двох основних типів, які відрізняються по способу виробництва:
-
Безбаластний - відрізняється великим відсотком біологічно активних речовин. Це продукт високої очистки який не має у своєму складі інертних домішок та нейтрального біологічного субстрату. Його відносять до препаратів стимуляторів, які забезпечують стійкий ріст рослини під час всього вегетаційного періоду;
-
Баластний - власної відноситься до типу добрив, що передбачає певні норми та режими внесення, які залежать, перш за все, від виду рослин та рівня визначення грунту на ділянці.
У залежності від типу базовою сировини, з якої виробляється гумат розрізняють наступні різновиди цього добрива:
-
Органічні відходи, сапропель чи вермикомпост;
-
Торф;
-
Буре вугілля;
-
Леонардіт.
Процес виробництва, кінцевий склад, а також ціна гумату калія при цьому дещо відрізняється, хоча основна активна складова лишається такою самою. Як показала практика, найефективніше показав себе препарат виготовлений з леонардіту.
Але модернізація технології виробництва дозволяють отримати добриво з високою ефективністю впливу на рослини, практично, з будь-якої з перелічених раніше речовин. Зокрема в процесі виробництва добрива збагачують добавками та додатковим поживними елементами виключно біологічні основі. Різні технології виготовлення і спричинили появу двох типів речовин які умовно розділяють на доброта та стимулятор росту.
Формування ціни залежить від наступних факторів:
-
Концентрація біологічно активних речовин;
-
Надійність та репутаційні переваги виробника;
-
Ступінь очищення тощо.
Не підготовлений людині, яка не є фахівцем сільського господарства, досить важко розібратися в таких різноманітних характеристиках включаючи сировину. Наш інтернет-магазин пропонує широкий перелік добрив ГУМАТ від найкращих вітчизняних та зарубіжних виробників. Але якщо потенційний покупець не може зробити вибір в широкому спектрі експлуатаційних показників, виробників та інших факторів.
Наш інтернет-магазин пропонує широкий перелік добрив ГУМАТ від найкращих вітчизняних та зарубіжних виробників. Але якщо потенційний покупець не може зробити вибір в широкому спектрі експлуатаційних показників, виробників та інших факторів, то найбільш доцільно зателефонувати нашим спеціалістам, отримати консультацію по ефективності та способу використання добрива.
Особливості та переваги застосування
Принцип дії та активні речовини, що має в своєму складі гумат біо були помічені ще в древньому Єгипті. Саме тоді розливи Нілу винесли на берег намул, на якому після відступу води висаджували культурні рослини.
Сучасні технології дозволяють значно підвищити ефективність цього добрива, яке вкрай необхідне рослинам для швидкого перебігу біохімічних процесів, як під час вегетації, так і в процесі формування зав'язі та дозрівання плодів. Крім швидкого росту добриво гумат може змінювати склад, а відтак і харчові властивості рослин.
У цілому спостерігайте наступний ефект від застосування цього добрива:
-
Значне поліпшення сільськогосподарських характеристик грунтів. При Чому покращується не тільки хімічна та біологічна складова властивості грунту. Відбуваються зміни і на фізичному рівні - змінюється його структура. Калієві солі нейтралізують радіонукліди, солі важких металів, та токсини органічного походження. Практично всі шкідливі речовини виключається з кругообігу екосистеми.
-
Підвищується родючість. Активізація природної мікрофлори забезпечує комплекс мікроелементів, що поступають до рослини через кореневу систему. Застосування добрива порядок підняти родючість а на піщаних грунтах вона може зрости до десяти разів.
-
Стимулювання медитації рослин. Гумат, як при цьому утворився термін вегетації стимулятор росту може використовуватися як для замочування насіння так і для позакореневого поливу. При цьому значно скорочується термін вегетації та спостерігається суттєве підвищення врожаїв.
-
Оптимізація витрат на добрива. Після застосування препарату необхідність використання мінеральних добрив зменшується наполовину.
Доброго може використовуватися без обмежень та немає терміну придатності у будь-якій формі.